Drodzy Kierowcy,

Kierujemy do Was szczegolne podziekowania, za Wasza prace i wklad w obliczu pandemii koronawirusa.
Doceniamy fakt, ze wykonujac swoje obowiazki, narazacie wlasne zdrowie.
Dziekujemy Wam i jestesmy z Wami.

Z wyrazami uznania:
Dyrektor Kurt Mortensen
& Fl Polska Team
W razie pytan prosimy o kontakt z DM lub bezposrednio z Kurtem Mortensen.

________________________________________________________________________________

Stałe auto daje stabilność i wolność

Grzegorz Szczuczyński, który jeździ dla FL Polska już od ponad siedmiu lat, jest bardzo zadowolony z rozwiązania, dzięki któremu od ostatnich pięciu lat dzieli stałe auto ze swoim kolega, Piotrem Kulesza.

Jest to dla mnie idealny sposób jazdy. Sami z kolega ustalamy, kiedy pracujemy, a kiedy mamy wolne — mówi Grzegorz, który umówił się z Piotrem, że na zmianę każdy z nich przez dwa tygodnie będzie w trasie, aby następnie mieć dwa tygodnie wolnego.

W ten sposób mam możliwość spędzania dużo czasu z moją żoną i synkiem, z czego jestem bardzo zadowolony — mówi Grzegorz, i dodaje:

Nie mam poza tym żadnych wątpliwości co do tego, kiedy mam wolne i kiedy mogę zaplanować urlop. To naprawdę dużo dla mnie znaczy.

Kolejną istotną sprawą dla Grzegorza jest to, że to wyłącznie on i Piotr jeżdżą tym samochodem.

Naprawdę wspaniale jest mieć wspólne auto. Nie tylko możemy zostawić swoje rzeczy w samochodzie, ale też ponosimy za niego wyłączną odpowiedzialność. Dbamy o jego czystość i utrzymanie, a jeśli powstanie jakieś uszkodzenie, nie ma problemu ze znalezieniem osoby za nie odpowiedzialnej. Tylko my jeździmy tym autem.

FL Polska proponuje takie rozwiązanie wszystkim kierowcom, którzy znajdą kolege do stworzenia zespołu. Grzegorz znał Piotra zanim zaczeli jezdzic razem – i wskazuje również, aby ostrożnie dobierać taką osobę.

Ważne jest, by znaleźć kogoś, kogo się zna i do kogo ma się zaufanie. Inaczej ciężko będzie się dogadać — mówi Grzegorz i dodaje:

Nie znam wielu innych miejsc, w których można jeździć w taki sposób, więc tak długo jak FL Polska będzie oferować takie rozwiązanie, planuję tutaj zostać.

FL Polska oferuje:

  • Własne auto, które dzielisz z wybranym przez siebie kolega z pracy.
  • Autem jeździsz wyłącznie Ty i Twój kolega
  • Ty i Twój kolega sami decydujecie, w jaki sposób dzielicie czas pracy. Dla FL Polska ważne jest wyłącznie to, abyście zadbali, by auto było nieprzerwanie w trasie.
  • Wraz z Twoim kolega jesteś odpowiedzialny za bieżące utrzymanie i czyszczenie auta

Przeczytaj więcej o doświadczeniach Grzegorza z rozwiązaniem „stałe auto” firmy FL Polska, które umożliwia współdzielenie własnego auta z kolega.

________________________________________________________________

Na portalu GOWORK.PL opublikowany został wywiad z Kurtem Mortensen -Dyrektorem F.L. Polska sp z o.o.

Zachęcamy do przeczytania reportażu http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1001432,wywiad-kurt-mortensen

________________________________________________________________

Frode Laursen A/S otwiera jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska myjni dla samochodów ciężarowych

Koncern Frode Laursen wraz z bliską współpraca ze specjalistami w dziedzinie myjni dla ciężarówek opracował myjnie dla samochodów ciężarowych, która jest jedna z najbardziej przyjaznych dla środowiska myjni w Danii.

Jest to pierwsza samoobsługowa myjnia w Danii, która posiada urządzenie oddzielające wodę od zanieczyszczeń np. piachu, aby móc użyć po raz kolejny ta sama wodę.

Myjnia z Bio myciem będzie korzystać w 100 procentach z wody uzyskanej z deszczu lub uzyskanej z mycia po oczyszczeniu jej specjalnymi do tego urządzeniami. Woda, która wyparuje lub ta, która znajduje się na ciężarowce opuszczającej myjnie będzie uzupełniana deszczówką.

Deszczówka pochodzić będzie z dachu budynku , gdzie zbierana będzie w jeden duży zbiornik. Odpowiednie urządzenie zainstalowane w myjni będzie dolewało wodę na bieżąco. Dlatego też oczekujemy, ze urządzenie to będzie wykorzystywało tylko deszczówkę a nie wodę pitną.

Myjnia wyposażona została w najnowszy rodzaj żarówek ledowych z sensorem, jak również wszystkie pompy myjni , to najefektywniejsze pompy na rynku, które zużywają znikomą ilość energii.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie naszej myjni dnia 12 września o godzinie 14.00.
Plac będzie otwarty od godziny 10.00 do 17.00 zarówno 12 jak i 13 września, wraz z małym poczęstunkiem kawą i kiełbaskami.
* Dnia 12 września od godz.14.30 do 17.00 oraz 13 września od godz. 10.00 do 17.00 będzie możliwość umycia ciężarówki bezpłatnie.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Polski Traker artykuł, 7/2016

artikel_ny

Poniżej prezentujemy zdjęcia z naszego pobytu na Master Truck Show 2016, który odbył się w dniach 22-24 lipca w Opolu. Była to bardzo udana impreza, z mnóstwem odwiedzających i wspaniałą słoneczną pogodą. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, odwiedziło nas prawie 800 osób.

aften_PL

biler_stemning_PL

stand_mennesker_PL

stand_mennesker_PL_2

stand_mennesker_PL_3

stand_mennesker_PL_4

stand_mennesker_PL_5

stand_mennesker_PL_6