Na portalu GOWORK.PL opublikowany został wywiad z Kurtem Mortensen -Dyrektorem F.L. Polska sp z o.o.

Zachęcamy do przeczytania reportażu http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1001432,wywiad-kurt-mortensen

________________________________________________________________

Frode Laursen A/S otwiera jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska myjni dla samochodów ciężarowych

Koncern Frode Laursen wraz z bliską współpraca ze specjalistami w dziedzinie myjni dla ciężarówek opracował myjnie dla samochodów ciężarowych, która jest jedna z najbardziej przyjaznych dla środowiska myjni w Danii.

Jest to pierwsza samoobsługowa myjnia w Danii, która posiada urządzenie oddzielające wodę od zanieczyszczeń np. piachu, aby móc użyć po raz kolejny ta sama wodę.

Myjnia z Bio myciem będzie korzystać w 100 procentach z wody uzyskanej z deszczu lub uzyskanej z mycia po oczyszczeniu jej specjalnymi do tego urządzeniami. Woda, która wyparuje lub ta, która znajduje się na ciężarowce opuszczającej myjnie będzie uzupełniana deszczówką.

Deszczówka pochodzić będzie z dachu budynku , gdzie zbierana będzie w jeden duży zbiornik. Odpowiednie urządzenie zainstalowane w myjni będzie dolewało wodę na bieżąco. Dlatego też oczekujemy, ze urządzenie to będzie wykorzystywało tylko deszczówkę a nie wodę pitną.

Myjnia wyposażona została w najnowszy rodzaj żarówek ledowych z sensorem, jak również wszystkie pompy myjni , to najefektywniejsze pompy na rynku, które zużywają znikomą ilość energii.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie naszej myjni dnia 12 września o godzinie 14.00.
Plac będzie otwarty od godziny 10.00 do 17.00 zarówno 12 jak i 13 września, wraz z małym poczęstunkiem kawą i kiełbaskami.
* Dnia 12 września od godz.14.30 do 17.00 oraz 13 września od godz. 10.00 do 17.00 będzie możliwość umycia ciężarówki bezpłatnie.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Polski Traker artykuł, 7/2016

artikel_ny

Poniżej prezentujemy zdjęcia z naszego pobytu na Master Truck Show 2016, który odbył się w dniach 22-24 lipca w Opolu. Była to bardzo udana impreza, z mnóstwem odwiedzających i wspaniałą słoneczną pogodą. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, odwiedziło nas prawie 800 osób.

aften_PL

biler_stemning_PL

stand_mennesker_PL

stand_mennesker_PL_2

stand_mennesker_PL_3

stand_mennesker_PL_4

stand_mennesker_PL_5

stand_mennesker_PL_6